Dar Alan Merdivenleri (Rıhtsız, Yarı Rıhtlı Merdivenler)

35

Merdivenler yapıların iç alanlarındaki duruma göre farklı çeşitlerde ve yapılarda üretilmektedir. İki katı birbirine bağlayacak olan merdivenler dar olan iç alanlarda farklı şekillerde üretilmekte ve uygulanmaktadır. İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız bu konuda dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) konusunda en güzel modeller ve tasarımları sizlere sunabilmektedir. Özellikle kaliteli malzemelerin kullanılması ile yapılan üretimlerde en sağlam ve dayanıklı merdivenlerin üretimi sorunsuz olarak sağlanabilmektedir. Bu üretim sonrasında da profesyonel bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. İşçilik konusunda deneyimli ve kaliteli bir işçiliği sunan firmamız sorunsuz olarak bu alanda hizmet sunabilmektedir.

Yapılarda iç alanların durumuna göre modern veya klasik modeller tercih edilmektedir. Bunun yanında kullanılacak malzemeler konusunda da farklı seçenekler tercih edilebilmektedir. Genel olarak ahşap malzemeler merdivenlerde çok ilgi görmektedir.

Dar Alan Merdiven Çeşitleri

Yapıların durumuna göre tercih edilecek dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) konusunda da yapıların mimari durumuna göre farklı malzemeler ile üretilen çeşitler tercih edilebilmektedir. Ancak bu merdiven çeşidinde de genel olarak ahşap malzemeler daha fazla tercih edilmektedir. Rıhtsız olarak tercih edilecek olan merdivenler için güncel olarak en güzel modelleri ve tasarımları firmamız sizlere sunmaktadır. Tercih edilen malzemeler ile üretilecek en güzel modeller evleriniz de veya iş yerlerinizde sorunsuz olarak uygulanmaktadır.

Özellikle kaliteli olan malzemelerin tercih edilmesi yanında uygun fiyatlı olarak bu konudaki çalışmaların yapılması da çok önemlidir. Sorunsuz olarak bu konuda yapılacak olan çalışmalarda dar alan merdivenleri (rıhtsız veya yarı rıhtlı merdivenler) üretilebilmektedir. Sorun yaşanmadan yapılacak olan çalışmalarda en başarılı üretimler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sorunsuz olarak bu alanda üretimlerin yapılması ve bunların kaliteli malzemelerden yapılması firmamız ile mümkündür. Yapılacak olan proje ile en başarılı şekilde yapıların iç durumlarında göre merdivenlerin tercihi sağlanabilmektedir. Bu şekilde sorunsuz olarak gerekli çalışmaların yapılması da sağlanacaktır. Hazırlanacak başarılı projeler ile yapıların iç durumlarında göre en uygun olan modeller ve tasarımlar belirlenmekte ve tam olarak maliyetlerde belirlenerek sizlere sunulmaktadır.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf