Deck Bakım Süreleri ve Fiyatları

6

Deck bakımı yapımının oldukça özenli olması gerekir. Deckte malzemeye ya da kullanıma göre renk solmaları görülebilir. İstanbul’da sizler için en kaliteli bakım hizmetini veriyoruz. İstediğiniz zaman hizmet alarak doğru ahşaplara ulaşabilirsiniz. Deck yüzeyi tırtıklı ise kaliteli ahşap temizleyicilerle yıkanması gerekir. Ultraviyole veya teak oil deck koruyucu sürerek bakımını sağlarız. Dilerseniz sistre makinesiyle temizlenmesi sağlanır ve daha sonra yine koruyucular uygulanır. Hangi sıklıkla deck bakımı yapılmalı diye düşünüyorsanız kullanılan alana ve kullanım şartlarına göre bakım süresi değişim göstermektedir. Uygun zamanlar ise kışa girmeden önce sonbahardır. Bu dönemde koruyucu bakım yapılırsa oldukça uzun zaman sistre gereği olmaz.

Ahşap deck temizliği yapılırken ilk olarak süpürge yapılması önemlidir. Sonrasında ise deterjanlarla ve fırça yardımıyla su ile temizlenmesi gerekir. Ancak kullanılan kimyasal malzemelere dikkat etmek gerekir. Bazı ürünler zarar verebilmektedir. Temizlenemeyen birikintiler için ise zımpara kullanımı mümkündür. Profesyonel temizlik için bize danışabilirsiniz. Böylece doğru temizlik ve deck bakımı sağlanmaktadır. Dış cephedeki ahşap zeminlerin bakımına gereken önemi vererek güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Modern yapılarda güzel görüntüler bu sayede kolaylıkla elde edilebilmektedir. Üzeri vernikli ya da boyalı ahşap yüzey zımpara kullanarak vernik ve boya kalıntılarından kurtulmak mümkündür. Boyalı ya da vernikli olmayan ahşapların temizliğinde deck cleaner kullanılmaktadır. Bu uygulama sonrasında yüzey kuruması 1 günde sağlanır. Ahşaplara gerekli ilaçlar kullanılarak korunması ve uzun süre kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Deck Bakımları

Mimari yapılar için deck kullanımı ve bakımı büyük önem taşır. Uzun süreli korumalar için su bazlı deck stain, yağ bazlı deck oil, canlandırma için tik yağı tercih edilmektedir. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı hizmetimiz sayesinde hayalinizdeki ahşap görünümlerine ulaşacaksınız. Deck ürünlerinizde grileşme ya da solmalar meydana gelmişse deck bakımı yaptırmanız gerekir. Uygun  proje belirlenerek deck temizlikleri kolaylıkla yapılmaktadır. Temizlik, bakım ve korumada kullandığımız ürünler ahşapların doğal niteliklerini bozmamaktadır. Böylece ahşapların doğal özelikleri bozulmadan kalır ve rahatlıkla nefes alabilir. Böylece dayanıklı ve zarar görmeyen ürünlere ulaşırsınız.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf