Döner Küpeşte (Keser İşi Küpeşte)

23

Firmamız evleri, binaları, bahçeleri, işyerlerini güzelleştiren ve fonksiyonel işlevini arttıran merdivenler için birbirinden güncel ve kaliteli döner küpeşte (keser işi küpeşte) imalatı yapmaktadır. Oldukça ince bir ustalık gerektiren bu işte profesyonel olmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak son derece önemlidir. Burada işin püf noktası ve zor yanı döner isminden gelmektedir. Ahşaba döner fonksiyonun verilmesi için ustalarımız teknolojiden ve kendi tecrübelerinden yararlanarak ortaya bu şaheser, estetik açıdan zengin ürünleri çıkartmaktadırlar. Mimari bakımdan bütünlüğün sağlandığı bu modellerin yapımında torna yöntemi kullanılmaktadır. Keserlenen bu ahşaplara ardından modeller verilir.

İstanbul Uygun Fiyatlı Döner Küpeşte

İstanbul ilinde en başarılı döner küpeşte(keser işi küpeşte) imalatı yapan bir firma arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Ustalarımızın yıllardır tecrübeli olduğu bu alanda sizlere hizmet sunmaktan son derece memnunuz. Küpeştelerinizin uygun şekilde kesilmesi için ustalarımız ilk olarak merdiveninizi gelir, yerinde görür ve ölçülere göre en uygun proje tasarımına başlar. Müşterilerin bu noktada özel istekleri, fikirleri olabilir, bizim amacımız da daha kaliteli hizmet vermek olduğu için bu noktada fikirlerinize önem vermekteyiz. Ustalarımız yerinde gözlem için merdiveninizin bulunduğu alana geldikten sonra en uygun olan modeli, uygun fiyatlı olacak şekilde sizler için ortaya koyar. Müşterilerimizin istediği özel bir model, bir şekilde var ise ustalarımız yine bu işin altından çok güzel bir şekilde en kısa sürede kalkacaklardır.

Mimari açıdan döner küpeşte (keser işi küpeşte) modelleri çok zarif duran modellerdir. Bunlara estetik bir şekilde işlemelerde eklendiğinde ortaya çok şık küpeşteler çıkabilir. Küpeşteleriniz hazır olduktan sonra montaj yapılacak alana getirilirler ve tutkal veya çivi yardımı ile bulunulan alana sabitlenirler. Keser yardımı ile yontarak imal ettiğimiz küpeşteleri herkes yapamamaktadır. Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden kalma bir yöntem olan bu yöntem sayesinde sizlere hem kültürel hem de en modern modelleri üretebiliyoruz. Sizlerde daha fazla bilgi almak ve hizmet almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekibimiz istediğiniz bilgiler ve hizmet doğrultusunda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve istediğiniz zamanda uygulama yapılacak alana geleceklerdir.

 

Ahsap Merdivenci Fotoğraf