Düz Küpeşte (Babadan Babaya Bağlantı)

16

Dublex veya daha çok katlı olan evlerde, işyerlerinde, kurumlarda merdivenler iki kat arasında kurulan ve katlar arasında geçişi kolaylaştıran en önemli modellerdir. Modern merdiven üretimlerinin yapıldığı çağımızda, artık merdivenlerin yalnızca bu fonksiyonel işlevi üzerinde durulmuyor aynı zamanda estetik açıdan da göze güzel gelen modeller olması gerekiyor. Firmamız bu noktada sizlere em profesyonel ve kaliteli merdiven modellerinin yanında estetik açıdan en hoş ve güzel merdivenleri de sunuyor.

Peki, merdivenlerin olmazsa olmaz kısımları ne desek? Tabii ki bu kısımlar küpeşteler oluyor. Hem merdivenden inilip/çıkılmasını kolaylaştırıyor hem de görünüş bakımından bir bütünlük sağlıyor. Düz küpeşte (babadan babaya bağlantı) modelleri de bu görselliği sağlayan küpeşte modelleri arasında yerini çoktan aldı bile.

Ustalarımız yerinde gözlem yaptıktan sonra sizlere merdiveniniz ile en uygun, en hoş görünümlü küpeşte modeli olarak düz küpeşte (babadan babaya bağlantı) modelini öneriyorsa hiç zaman kaybedilmeden sizlerin de onayı alındıktan sonra hemen proje yapılmaya başlanır. Mimari açından merdiveniniz ile en çok bütünlük sağlayacak ve uygun olacak bu model merdivenlerin iç kova köşeli taraflarına, küpeşte babaları montajı yapılarak oluşturulmaktadır. Yani ahşap merdiveninize veya iç mekânda bulunan merdiven tasarımlarında korkuluğuna ait olan ahşap tornaların, merdiven boyutlarına uygun olan kalınlıkta ve çapta babalar yapılması sürati ile montajını yapılmasıdır. Bu küpeştelerin fonksiyonel özellikleri ise mukavemet ve taşıyıcı özelliği sağlıyor oluşudur.

Babadan Babaya Bağlantılı Küpeşte Modelleri

Sizlerde en güncel düz küpeşte(babadan babaya küpeşte) modelleri için firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul içerisinde en uygun fiyatlı küpeşteleri üreten firmamızın arkasında yıllardır bu işe kendini vermiş olan işinin ehli ustalarımız bulunmaktadır. Tecrübeye ve bilgi birikimine olan güvenimiz sayesinde bu zamana kadar birçok müşterimizin yüzünü güldürmüş, en kısa zamanda en yenilikçi ve uygun çözümleri sunmuşuzdur. En kısa sürede üretimini ve montajını gerçekleştirdiğimiz bu modellerde de müşteri memnuniyetini elden bırakmıyor, sizlerin de fikrine ve görüşlerine duyduğumuz saygı ile ortak bir şekilde işimizi sürdürüyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf