Geçmeli Süpürgelikler

24

Geçmeli süpürgelikler duvara sabitlenen, duvar dibinin daha hoş durmasını sağlayan ve duvarın altından geçecek olan kabloları saklamaya yarayan çok kullanışlı imal edilen bir üründür. Yapımı son derece işçilik gerektirdiği için profesyonel ekibimiz İstanbul ilindeki en iyi hizmeti sizlere sunmaya hazırdırlar. Süpürgelikleriniz için ilk olarak yer zemininizin cinsi ve görünümü çok önemlidir. Parke, fayans, tahta vs. yer zeminine en uygun şekilde bütünlük sağlayacak olan modelleri proje etmek ve ardından da hazırlamak gerekir. Duvara sabitlenen bir çıta yardımı ile süpürgeliğe bağlı olan açılmış kanal yardımı sayesinde montajı yapılmaktadır.

Evlerin, işyerlerinin, kurumların vb. her alanın güzel görünmesini sağlamak ve çirkin görünümden uzaklaşmak için geçmeli süpürgelikler tercih edilir. Geçmeli model olduğundan dolayı çivi vb. zemini ve duvarı zedeleyici araçlar kullanılmaz. Bunun yerine en güncel süpürgelik mimari özellikleri kullanılmaktadır. 1. Sınıf kalite olan ürünlerimiz en kaliteli boyaların kullanılarak üretilirler. Birbirinden farklı olarak renk ve görünüm seçenekleri mevcuttur. Mat, parlak veya ipek mat modellerden zemininize en uygun olan modeli seçmeniz için ekiplerimiz sizler ile ilgileneceklerdir.

Ahşap Geçmeli Süpürgelik Modelleri

Geçmeli süpürgelikler modellerinde kullandığımız boya malzemeleri modern ürünler olup, kimyasal ürünlere karşı dayanıklı, darbelere karşı dayanıklı, çizilme, sararma yapmayan ürünlerdir. Bu sayede uzun yıllar sizlere kullanım imkânı sunar ve ilk günkü görünümlerinden güzellik ve bütünlük kaybetmezler. Son derece dekoratif ürünler olduklarından dolayı her zaman görüntü olarak modellerimiz sizlere harika bir bütünlük sunacaklardır. İşyerinizin, evinizin görselliğini ve çekiciliğini arttırmak için modellerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kafe gibi işletmelerde de mekânı zengin kılar ve değerini arttırır. Modellerimizde müşterilerimizin isteklerine, duvar ve zemin yapısına göre süpürgelik modellerimizin yükseklik ve kalınlık ölçüleri değişebilir. Ekiplerimiz nasıl sipariş almışlarsa en kısa sürede o siparişe uygun olan boyutlarda üretim yaparlar. Ekiplerimize danışabilir, eviniz, işyeriniz için en uygun olan süpürgelik modelini onlara sorabilirsiniz. Ellerinden geleni yapacak olan ekibimiz, size en uygun fiyatlı, en zahmetsiz ve bütünlük açısından en uygun olan çözümü sunacaklardır. Talep üzerine ürünlerimizin bulunulduğu alana yapıştırılması veya klipslenmesi de yapılabilmektedir.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf