Karkaslı Deck Döşeme

19

Karkaslı deck döşeme toprak zeminler üzerine yahut beton üzerlerine uygulanabilen söz konusu mekânların yanı sıra kod farkından söz edilebilecek olan alanlarda da karşınıza çıkabilmektedir. Bu ölçüde istediğiniz ölçülerle ve tabi detaylarla karkas taşıyıcılar yardımı ile oluşturulan ürünlerin üstüne karkaslı deck döşeme işlemleri uygulanmaktadır. Ürün için daha çok katlı bahçe noktalarında uygulandığı söylenebilir. Uygulamasında düzgünce hazırlanmakta olan alan üzerine ilk olarak karkas terazinin alındığı ardından ise monte işleminin gerçekleştirildiğinden söz edilebilecektir.

Monte işleminin gerçekleşmesi sonrasında ahşap plastik profillerin tek, tek klipsleşip monte edilişini getirecektir. Sabitlenmiş olan karkaslar üzerinde yer alarak klipsleşen paslanmaz çeliklerden bu noktada bahsetmek gerekir. Bakıldığında bakımı konusunda gözler önüne serdiği kolaylıklardan söz edilebilecek olan ürünümüzün uygulama sonrasındaki temizliği için fırça ile su yeterli olacaktır.   Karkaslı deck döşeme herkes gibi sizin de hayatınıza birçok kolaylık sağlamakta bu ölçüde ise çözümlerden en ideali ve en kaliteli olanı olarak karşınıza çıkmaktadır.  Günümüzde fazlasıyla önem arz eden modern anlayışın bir gereği olduğundan söz edilebilecek dekorasyonlar, istenilen gösterişleri mekânlara getirmekte aynı zamanda da kullanımı itibari ile kolaylıkların sahibi olabilmekteler.

Karkaslı Deck Döşeme Nasıl Yapılır? Uygun Fiyatlı Karkaslı Deck Döşeme

Gelişen ve gelişmeye devam etmekte olan teknolojiyle beraber giderek artış gösteren yeniliklerin söz konusu olduğu alanlarda yani villa, bahçe, ev vb. yerlerde göze çarpan dekorasyonlardan biri de uygulamaların ta kendisi olacaktır. Özellikle de İstanbul metropollüğüne yakışır bir şekilde karşınıza çıkan yepyeni tasarımların bir karşılığı olan uygulamalarımız gerek estetik oluşuyla gerekse de sahip olduğu ergonomikliğiyle modernize olmuş uyumluluğunu da ortaya koyarak siz önemli müşterilerimizin tarafına sunulmaktadır. Tabi firmamızca ön plana çıkan profesyonel anlayış çerçevesinde…

Aranızda ismen hatırlayamayanlar olsa dahi gördüğünde hemen herkesin kolayca hatırlayabileceği uygulamalarımız için söylenen şey hep aynı şekilde boy göstermektedir. O da uygulamanın herkesin aklının bir köşesinde yer verdiği ürünlerden biri olduğudur. Gerek mimari noktasında gerekse de güncel oluşuyla dikkatleri üzerine çekmiş olan uygulamalarımızla ilgili uygun fiyatlı oluşundan da söz edebilecekken bu özel proje uygulamasına dair geç kalmamanız gerektiğini de sizlere ayrıca söylemek isteriz.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf