Karo Deck Döşeme

15

Karo deck döşeme olarak İstanbul’da sizlere kusursuz hizmet sağlamak için bulunuyoruz. İstediğiniz zaman bize ulaşabilir ve gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz. Ahşap malzemeler 50 cm x 50 cm ya da 30 cm x 30 cm şeklinde karo deck olarak ve projeye özel ölçülerde farklı biçimde hazırlanabilmektedir. Hazırlandıktan sonra uygulanacak alana montajı yapılmaktadır. Karo imalatı ise alt taşıyıcısı kendi ağacından ya da plastik olacak şekilde imalatı yapılmaktadır.

Karo deck döşeme pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Ahşap kompozit olan karo deck plastiğin  üstün özellikleriyle bir aradadır. Mükemmel estetik sonuçlara ulaşılması nedeniyle tereddüt etmeden kaliteli ve profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kullanılan maddeler insan sağlığına zararlı değildir. Pratik, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler için bize danışabilirsiniz. Zeytin yeşili, kahve, gri, bej gibi birçok renkten istediğinizi seçmeniz mümkün. Modern görünümler için iç ve dış mekanlarda deck kaplamalar sıkça tercih edilmektedir. Kaliteli bölge ağaçlarından üretilen malzemeler dış mekan koşullarından etkilenmeden sizleri estetik görünümle buluşturur. Su etkisinin bulunduğu alanlarda uygulama alanları bulunmaktadır. Bu nedenle oldukça avantajlıdır. Marinalar, havuz kenarları, teras, veranda, iskele, plaj, banyo, tuvalet gibi pek çok uygulama alanı bulunmaktadır. Mimari yapılarınız için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Karo Şeklinde Deck Döşeme 

Bakım ihtiyaçlarından temizliğine kadar oldukça avantajlı olan ve birçok alanda kullanıcının yararına olan deck döşemeleri tercih edebilirsiniz. Karo deck döşeme istediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir. Ağaç modelinin seçilmesinden sonra gerekli işlemler başlatılır. Tropikal ağaçlardan elde edilen kaplamalarla armuzlu deck döşeme işlemi yapılmaktadır. Bu işlem diğerlerine göre daha zordur ancak oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Uzun parçalar şeklinde olan montaja aparatlı deck uygulamasında alt karkas üzerine aparat uygulaması yapılır. Karkas kaliteli ve aralarındaki açıklık oranı oldukça önemlidir. Paslanmaz malzeme kullanmaktayız. Karo malzemelerin montajı da yapılmaktadır. Özellikle küçük alanlarda kullanılmaktadır ve bakımı da oldukça kolaydır. Deck uygulamaların bakım ve temizliği için de bize danışabilirsiniz. Temizlik oldukça kolay sağlanmaktadır. Güncel döşeme sistemleri için bize ulaşabilir ve uygun fiyatlı olanları tercih edebilirsiniz. Projeler isteğinize göre hazırlanacaktır.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf