Küpeşte Babaları(Kutu Baba, Düz Baba, Lake Baba)

9

Yapıların özellikle iç alanlarında tercih edilecek merdivenler için farklı malzemelerin kullanılması ile çok güzel modeller ve tasarımlar üretilebilmektedir. Bu farklı ve güzel modeller konusunda İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız sizlere geniş seçenekleri sunabilmektedir. Özellikle küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) konusunda farklı seçenekler sunarak diğer parçalar konusunda da farklı modeller ve tasarımlar sunabilmektedir. En kaliteli malzemelerin kullanılacağı merdivenler konusunda tüm parçalarının farklı yapı ve özelliklerde olması da mümkün olabilmektedir. Özellikle bu alanda yapılacak olan çalışmalarda başarının sağlanması çok önem verilen konulardan birisidir. İşçilik konusunda profesyonel çalışmaların yapılacağı firmamız gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayabilmektedir.

Sorunsuz olarak iç alanlardaki merdivenler konusunda en başarılı üretimleri yapan firmamız modern tasarımlarda merdivenler üretmektedir. Bunun yanında klasik tarzda ahşap merdivenlerin üretimi de firmamız tarafından yapılabilmektedir. Bu merdiven çeşitlerinde küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) çok tercih edilmektedir.

Özellikle güzel bir görünüm sağlaması nedeni ile tercih edilecek olan bu malzemeler genel olarak ahşap olarak tercih edilmektedir. Bu konuda yapıların iç mimari durumu da tercihleri çok etkilemektedir. Yapılacak merdiven tercihlerinde ahşap malzemeler iç alanlarda çok kullanılmaktadır. Bu konuda en güncel çözümler ve başarılar sizlere firmamız tarafından bulunabilmektedir. Sorunsuz olarak bu alanda yapılacak olan işlemlerde başarının sağlanması mümkün olabilmektedir.

Küpeşte Babaları – Kutu Baba ve Düz Baba Modelleri

Firmamız yıllardır yapılar için iç ve dış alanlarda tercih edilecek merdivenler üretmektedir. Kaliteli malzemelerin kullanılması ile uygun fiyatlı olarak üretimler firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Yapılacak merdivenler için taşıyıcılar, basamaklar ve korkuluklar çok önemlidir. Korkuluklarda ise küpeşteler ve diğer malzemeler çok önemlidir. Bu konuda küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) kullanımı konusunda farklı tercihler yapılabilmektedir. Bu tercihler özellikle ahşap olan malzemelerin kullanıldığı merdivenlerde geçerlidir. Yapılacak başarılı proje ile en etkili çözümlerin bulunması mümkün olabilmektedir.

Sorunsuz olarak gerekli çalışmaların yapılacağı firmamızda en etkili çözümler sizlere sunulabilmektedir. Başarılı olarak bu alanda yapılacak çalışmalarda güzel görünüme sahip olan ve dayanıklı olan merdivenler uygun fiyatlar ile üretilmekte ve uygulama işlemleri yapılabilmektedir.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf