Led Aydınlatmalı Ahşap Merdivenler

20

İstanbul sınırlarında merdiven üretim ve montajında modern tasarım ve kaliteli işçilik denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan firmamız tarafından müşterilerimizin ihtiyaç ve beğenileri doğrultusunda değişik merdiven modelleri üretilmektedir. Bu bağlamda led aydınlatmalı ahşap merdivenler müşterilerimizin ilgi gösterdiği ürünler arasında öne çıkmaktadır. Web sitemizde led aydınlatma kullanarak üretim ve montaj aşamasını gerçekleştirmiş olduğumuz merdiven çeşitlerinden örnekler bulabilir ve seçimlerinizi netleştirme konusunda bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Led aydınlatmalı ahşap merdivenler öncelikle malzemenin sağlıklı bir ürün olması sebebiyle tercih edilmektedir. Nefes alan ahşabın esnek bir malzeme olması, merdiven güvenliği noktasında da tercihlerin bu malzemeden yana olması üzerinde önemli bir etkendir. Bir başka husus ise, ahşabın kolay şekillendirilebilen bir malzeme olması ile ilgilidir.

Firmamız ahşabın bu avantajlı özelliğini kullanarak profesyonel merdiven tasarımları ortaya koymaktadır. Uygun fiyatlı modellerin yanı sıra size özel nasıl bir tasarım yapılabileceği konusunda bilgi almak için de firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Led Aydınlatmalı Ahşap Merdiven Yapan Firma Adresi

Müşterilerimizin merdiveni kullanacağı alan, güncel tasarımlarımızın temel belirleyicisi durumundadır. Alanın dar ya da geniş oluşuna bağlı olarak merdivenin düz ya da döner biçimde konumlandırılması mümkündür ve led aydınlatmalı ahşap merdivenler için pek çok model uygulanması olanağı mevcuttur. Led aydınlatmalı merdivenlerin en çok öne çıkan özelliği, ahşabı sağlıklı ve sıcak yapısına ek olarak led aydınlatmanın modern görünümünün merdivende bir araya gelmesidir.

Led aydınlatma, basamakların belirli bir bölümünde noktasal olarak kullanılabileceği gibi basamağın tümünde çizgi şeklinde de yapılabilmektedir.

Led aydınlatmanın oldukça şık görünebileceği modellerden biri ahşap basamak ile paslanmaz korkuluk ve küpeştenin bir araya geldiği modern merdivenlerdir. Mimari proje merdivenin korkuluklu olarak değil de iki duvar arasında yapılmasını gerektiriyorsa, led aydınlatmalardan bu durumda da yararlanılmaktadır. Zira korkuluk ve küpeşte, merdivenin görünümüne estetik katan unsurlardır ve bunlardan birinin yokluğunda azalacak olan etkiyi led aydınlatma ile telafi etmek mümkündür.

İki duvar arası merdiveni duvara monte edilen paslanmaz malzeme bir küpeşte ile destekleyerek led aydınlatmanın etkisini artırmak da firmamız tarafından gerçekleştirilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf