Masif Süpürgelik

14

İç duvarların yer döşemesi ile birleşmiş olduğu alanlara uygulanan, duvarların alt kısımlarının kirlenmesini önleyen, döşeme kısmından başlanarak 5-10 arası ende olan, dışarı kısma bakan mermer, ağaç veya mozaik ile yapılan şeritler süpürgelik olmaktadır. Evlerin ve diğer tüm alanların görsel bütünlüğünün sağlanması ve göz daha hoş gelmesi için kaliteli bir süpürgelik seçimi şarttır. Masif süpürgelik modellerimiz firma olarak profesyonel bir şekilde İstanbul ilinde sunmuş olduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Duvarların diplerinde olduğu için aynı zamanda eşyaların duvara yapacağı fiziksel etkilerden de duvarı korumaktadır. Hem boyayı hem de sıvayı koruma özelliğine sahip olan bu uygulama ile duvar dipleri kusursuz bir görünüm kazanmaktadır.

Masif süpürgelik modellerimizde kullanmış olduğumuz boya ve hammaddemiz birinci sınıf kaliteli ürünler olduğundan dolayı, bu süpürgeliklerin darbeler ile çizilmesi, renginin solması, ezilmesi gibi durumlar aşırı bir kuvvet uygulanmadığı sürede mümkün değildir. Süpürgelik modellerinin kullanım alanları kullanılan zeminlere göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle masif süpürgeliklerin en fazla kullanımının görüldüğü ve en iyi bütünlük sağladığı alanlar halı döşemeleri ve ahşap döşemeler olmaktadır. Bu sayede mekânda daha modern, estetik ve hoş bir hava yaratılır. Bulunduğunuz ortama yalnızca bir süpürgelik modeli ile bile değer katabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Çünkü görsel anlamda bütünlüğü sağlayan tüm unsurların ayrıntı olduğunu bilmelisiniz. Süpürgelik modellerinin içerisinden kablo geçirerek, duvar diplerinde görünen ve çirkinlik yaratan kablolardan da kolay ve pratik bir çözüm ile kurtulabilirsiniz.

Masif Üründen Süpürgelik Modelleri

Masif süpürgelik modellerimiz doğal çam kerestelerinin parçalarının sahip olduğumuz teknolojik aletler ile özel bir şekilde şekillenmesi ile ortaya çıkmaktadır. Mimari açıdan en güzel, güncellik açısından da en güncel modellerimiz sizlere birden fazla seçenek ile en uygun fiyatlı şekilde sunulmaktadır. Bu modellerimiz yaklaşık olarak 5×5 cm lik doğal çam kereste parçalarından özel bıçaklı makinalar ile şekillendirilmesiyle üretilmektedir. Proje değerlendirmesinden geçen, ölçüleri alınmış ürünlerimizin üretiminde fırınlama işlemi ile nemlilik oranı düşürülür. Bu uygulama sonucunda malzememizin kalitesinde bir değişiklik veya deforme yaşanmamaktadır. Ürün tamamen üretildikten sonra doğru teknikler ile istenilen alana montaj edilir.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf