Merdiven Altı Dolaplar

14

Dubleks ya da daha çok kata sahip olan binalarda genellikle katlar arasında geçiş bina içerisinde bulunan merdivenler aracılığı ile sağlanmaktadır. Bina içerisinde bulunan merdivenler ise ister istemez belirli bir miktar hacmi kaplamakta, evin iç hacminin bir miktar dahi olsa küçülmesine sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda merdivenlerin farklı şekillerde kullanılmaya çalışılması uygun olmaktadır. Firmamız merdiven ve merdiven çözümleri alanında İstanbul menşeli ve profesyonel hizmetler sunan firmaların başında gelmektedir. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde güncel mimari tasarım kurallarını modern proje çizimlerimizde birleştirmekteyiz.

Bu sayede müşterilerimize en kullanışlı çözümleri ulaştırabilmekte, evlerinin iç hacimlerini en başarılı şekilde genişletirken yine evin içerisinden merdiven ile katlar arası geçişin sağlanabilmesine olanak tanımaktayız. Gerçekleştirmekte olduğumuz projelerin arasında merdiven altı dolaplar bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz özellikle son zamanlarda en sık tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini almayı başarmıştır. Merdivenler genellikle evin iç hacmini daralttığı için merdiven altı dolaplar büyük bir ilgi görmektedir. Bu dolaplar sayesinde bireyler çoğu zaman boş duran ve çirkin bir görüntü oluşturan merdiven altlarını efektif bir şekilde kullanabilme imkanına kavuşmuşlardır.

Öyle ki birçok farklı şekilde bu dolapların kullanımı mevcut bulunmaktadır. Fortmanto şeklinde, kitaplık olarak ya da çekmeceli dolap olarak kullanımlar oldukça yaygın bir şekilde görülmektedir. Bu sayede evlerinde katlar arası geçiş sağlamak üzere merdiven bulunduran bireyler oldukça başarılı bir şekilde evlerinde bulunan boş alanları değerlendirebilme imkanına kavuşmaktadır. Tamamen kaliteli malzemeler tercih edilerek üretilmekte olan merdiven altı dolaplar hemen hemen her türlü malzemeyi içerisine koyabileceğiniz oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünlerimizdir.

Dağınık Ortamlara Artık Son: Merdiven Altı Dolaplar 

Ayrıca sahip oldukları malzeme kalitesi sayesinde ise uzun ömürlü olmakta ve böylelikle uzun yıllar boyu işlevlerini kaybetmeden verimli bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olmaktasınız. Tüm bu avantajlarımızın yanı sıra ürünlerimizin müşterilerimiz tarafından bu denli sık tercih edilmesini başlıca sebebi ise şüphesiz diğer firmalara kıyas ile ürünlerimizin uygun fiyatlı oluşuna dayanmaktadır. Siz de kaliteli ürünleri daha az para ödeyerek satın almak istiyor iseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf