Omurgalı Merdivenler(Ahşap, Metal,Tek Omurga, Çift Omurgalı)

22

Katlar arası geçişin içeriden sağlanması istenilen evlerde merdiven büyük bir problem teşkil etmektedir. Bu tip yapılar için doğru merdiven çeşidini seçmek oldukça önemlidir. Bu tip evlerde doğru merdiven seçiminin bu denli önemli olmasının başlıca sebebi ise şüphesiz bu evlerin iç hacmini genişletebilmektir. Doğru merdiven seçimi ile hem katlar arası geçiş başarılı bir şekilde sağlanabilecek hem de bu işi yapar iken evin iç hacminden feragat edilmemiş olacaktır. Omurgalı merdivenler ürünlerimiz arasında iç hacimden feragat etmeden katlar arası geçişlerin sağlanabileceği en optimum ürünlerimizin başında gelmektedir.

Proje çizim aşaması tamamen profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilen merdiven çözümlerimiz en şık tasarıma sahip olmasının yanı sıra en kullanışlı hale gelecek şekilde tasarlanmaya çalışılmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimizin evlerine büyük bir şıklık özelliği eklemiş olmakta hem de evlerin iç hacimlerinin genişlemesine faydalı olmaktayız. Omurgalı merdivenler omurga çeşitlerine göre sınıflandırılabilmektedir. Tek omurgalı ya da çift omurgalı olabilmelerinin yanı sıra omurga bölümünün ahşap ya da metalden yapılmasına göre de farklı şekillerde sınıflandırılabilmektedir.

 

Omurgalı Merdiven Çeşitlerimiz

Kullanmış olduğumuz kaliteli ahşap malzemeler sayesinde ortaya en kaliteli ürünler çıkmakta ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz merdiven çözümleri piyasadaki en kaliteli çözümler halini almaktadır. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak sağlayabilmekte ve müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet götürebilmekteyiz.

Her türlü mimari yapıya uygulayabilmekte olduğumuz çözümlerimizden İstanbul içerisinde bulunan müşterilerimiz oldukça kolay bir şekilde faydalanabilme imkanına sahip olacaktır. En güncel tasarım kuralları kullanılarak üretmekte olduğumuz omurgalı merdivenler sahip oldukları modern görünüşleri ile ilk bakışta göz doldurmayı başarabilmektedir. Ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz malzemeler sayesinde tasarımlarımız daha güzel ve daha şık bir hal alabilmekte ve müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeni ve ilgi toplamayı başarmaktadır.

Ürün fiyatları bakımından değerlendirme gerçekleştirildiğinde ise piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslandığı zaman oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olan kaliteli ve kullanışlı merdivenlerimiz piyasadaki rakiplerimize kıyas ile oldukça uygun fiyatlı olup ev bütçenizi hiçbir şekilde zora sokmadan en güzel ve evinize şıklık katacak merdiven çözümünü elde edebilmenize olanak sağlamaktadır.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf