Teak Deck Döşeme

13

Teak deck döşeme hizmetimizle İstanbul’da sizlerin başvurularını bekliyoruz. Bu döşemeler genellikle dış mekanlar için tercih edilmektedir. Sauna zeminleri, bahçe, teras, havuz kenarları, teknelerde çoğunlukla kullanılmaktadır. Kar, yağmur, güneş gibi doğa olaylarından etkilenmediğinden dolayı kaliteli teak döşeme hizmetimizden sizler de tereddüt etmeden yararlanabilirsiniz. Güney Asya ülkelerinden biri  olan Myanmar’da yetişen ve dünyada oldukça değerli olan ağaçlardan biridir Teak. Ağaç kendine özgü doğal yağlı yapıya sahiptir ve dış mekan koşullarına karşı dayanıklıdır. Özellikle bal rengi sayesinde dış mekanlarda sıkça tercih edilmektedir. Profesyonel biçimde sağlanan zarif ve lüks görünümler için Teak deck kullanabilirsiniz. Nem ve sıcaklık farklılıklarına uyumlu, dayanıklı ve sert yapısı sayesinde ürünlerimizden fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Teak deck döşeme mekanlarda modern yapılar için oldukça önemlidir. Ürünlerin ebat ve ölçüleri isteğe göre hazırlanmaktadır. Ağacın her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklı olması cephe kaplamalarında, havuz kenarlarında, bahçe mobilyası gibi birçok alanda tercih edilir olmasını sağlamıştır. Mimari yapılarda sık sık kullanılmaktadır. Balkon ve teraslarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağacın ahşabının zaman geçtikçe güzelliği artış gösterir. İlk günkü görüntüsünü her zaman korur ve böylece yıllarca yıpranmadan kullanılabilir. Zemin döşemeleri pek çok alan için önemlidir. Bu nedenle tercih edilen malzemenin de kaliteli olması gerekir. Dış alanlarda genellikle deck malzemeler kullanılır. Birbirinden farklı modern çeşitlerimiz sizlerin seçimini bekliyor.

Dış Mekanların Vazgeçilmezi: Teak Deck Döşeme Modelleri

Teak model ve deck malzemelerin kullanımı oldukça estetik görünümlere ulaştırmaktadır. Teak deck döşeme  bahçe, havuz kenarı, teras gibi alanlar için fazlasıyla tercih ediliyor. Sizler de İstanbul’da profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanarak mekanlarınız için güncel görüntüler oluşturabilirsiniz. Projeler üzerine çalışarak doğru ve kusursuz döşemeler yapmaktayız. Dış etkenlere dayanıklı özelliğe sahip ürünü tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Dış alanda uzun süreli kullanımlar için güncel modellere göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız mimari yapılara en uygun seçenekleri sizlere sunuyor. Başarılı uygulamalarımız sayesinde muhteşem sonuçlar ortaya çıkacak. Etkili ve ekonomik çözümler için sizleri bekliyoruz. Zaman kaybetmeden iletişim kurarak teak döşemeler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf