İki Duvar Arası Merdivenler

21

Merdiven tasarımını belirleyen en önemli hususlardan biri katlar arası mesafe ile merdivenin konumlandırılacağı alanın ölçüsüdür. Bu bağlamda bir tarafında korkuluk bulunan merdivenler kadar dikkat çekici bir başka model de iki duvar arası merdivenler şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Firmamız, duvarlar arasına yerleştirilecek olan merdiven çeşitleri için modern tasarımlar gerçekleştirmekte ve profesyonel bir işçilikle montajını tamamlamaktadır.

İki duvar arası merdivenler yaygın olarak demir kaplamalı ya da ahşap taşıyıcılı merdivenler olarak yapılmaktadır. Bu modelde taşıyıcıların duvara monte edilmesinin ardından ahşap basamakların montajı gerçekleştirilmektedir. İstanbul sınırlarında gerçekleştirmek istediğiniz kaliteli merdiven tasarım ve imalatı için firmamızla iletişim kurabilir ve web sitemizde yer alan arasından seçim yaparak ya da hayalinizi ve beklentilerinizi paylaşarak dilediğiniz tasarımın yapılmasını talep ederek aradığınız merdivene kavuşabilirsiniz.

İstanbul İki Duvar Arası Merdiven Yapan Firma Telefonu

Mimari gereklilikler nedeniyle iki duvar arası merdivenler kullanılacaksa standart bir uygulama yapmak yerine güncel modelleri kullanarak dekorasyonunuz zenginleştirebilirsiniz. Basamakların ayak basılmayan bölümleri için dekoratif öğeler ve farklı renkler kullanabilir ya da bazı basamaklardan çekmece olarak yararlanabilirsiniz. Firmamızda uygun fiyatlı birçok merdiven çeşidi bulunmakta olup özellikle dar alanlar için işlevselliği artırılmış olan merdivenlere ilgi gösterilmektedir. Çekmece basamaklar yer kullanımı sınırlı olan alanlarda dağınıklığa neden olan ve yer bulmakta zorlandığınız bazı nesneleri saklamanıza yardımcı olacaktır.

Firmamızda iki duvar arasına yapılan merdivenlerde proje her aşamasında titizlikle ele alınmaktadır. Mekânın elverdiği ölçüde tasarım zenginliği müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu bağlamda kullanılabilecek öğelerden biri de korkuluk üzerine değil duvara monte edilen küpeştelerdir. Bu parça, duvara monte edilmesi yönüyle ilave yer gerektirmediğinden avantaj sağlamakta ve ayrıca merdiven kullanımını kolaylaştırmaktadır. Üstelik basamaklarda kullanılan malzemeyle bağlantılı bir küpeşte tasarımı yapmak ve merdivenin görsel etkisini güçlendirmek mümkündür. Renklendirilebilir bir malzeme ile üretilen küpeşte ve iki duvar arası merdiven ile alanı hareketlendirmek oldukça kolaydır. Birden fazla renk kullanımı ile dilediğiniz tasarım ortaya çıkarılabilmektedir. Zıt renklerin güçlü etkisi ya da klasik renklerin sade ve asil duruşu noktasında tercih müşterilerimizin beğenisi ve dekoratif seçimleri ile ilgilidir.

 

Ahsap Merdivenci Fotoğraf