Lamine Parke Merdivenler

11

Konut ya da işyeri için merdiven kullanımı, çok katlı bir bina söz konusu ise zorunluluk olarak ortaya çıkmaktadır. Firmamız İstanbul sınırlarında merdiven imalat ve montajında profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimize güvenilir bir hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız tarafından web sitemizden de görüleceği üzere farklı malzemeler kullanılarak yapılan çok sayıda merdiven tasarımı bulunmaktadır. Güncel tasarımlar yapılırken dikkat edilen hususlardan biri evin diğer alanlarını oluşturan mimari proje ile merdivenin uyumunun sağlanması, diğeri ise uygun fiyatlı modeller ile her kesime hitap eden ürünler tasarlanmasıdır.

Kaliteli ve modern merdiven tasarımlarının adresi olan firmamızda merdiven imalatı yapılırken müşteri beklentileri temel alınmaktadır. Hangi malzemenin nasıl bir avantaj sağladığı konusunda gerekli bilgilendirme yapılarak müşteri beklentileri ve alanın özellikleri doğrultusunda tasarım gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda tercih edilen modellerden biri olan lamine parke merdivenler, merdiven ile zemin arasında bütünlük olmasını isteyen müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere üretilmektedir.

Lamine parke merdivenler için söylenebilecek en önemli husus, aynı malzemeden yapılmış olmalarından dolayı zeminle merdiven arasında gerek doku gerekse renk bakımından bir fark oluşmamasıdır. Lamine parke merdivenler üretilirken genellikle mdf üzerine preslenmektedir ve cila gerektirmemektedir. Lamine parkeden üretilen basamakların yüzeylerinde görünen kısımlara yine lamine parke cinsi ağaçtan çıta kullanılarak birleştirme işlemi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak bu modellerin basamaklarda farklı şekillerde led aydınlatma kullanılarak daha fazla modernleştirilmesi olanağı da bulunmaktadır. Lamine parke merdivenlerin en önemli özelliklerinden biri 2.sistre ile on beş yılı bulan bir ömre sahip olmasıdır.

Lamine Parke Modelleri ve Uygulamaları 

Lamine parke kullanılarak merdivenin zeminle uyumu sağlandıktan sonra uyumu devam ettirmek adına merdivenin basamakları dışında küpeşte ve korkuluğuna da dikkat edilmelidir. Bu kısımlar için de uygun bir malzeme tercih edilmesi merdiven estetiği bakımından önemli bir husustur. Firmamız farklı malzemelerden küpeşte ve korkulukla tamamlanmış lamine parke merdiven üretimi yaptırabileceğiniz bir adrestir. Sektörde hizmet verdiğimiz sürede tamamlamış olduğumuz projeler en önemli referans kaynağımız olup gerek malzeme ve işçilik kalitemiz gerekse tasarımlarımızın görsel kalitesi bakımından fikir vermektedir.

Ahsap Merdivenci Fotoğraf